Kancelaria Obydziński Inkaso zapewnia Państwu wsparcie w uzyskaniu godziwej sumy odszkodowania – takiej, która w pełni pokryje poniesioną stratę.

Zaawansowane, specjalistyczne metody dochodzenia roszczeń naszych Klientów przesądzają o wyjątkowej skuteczności działań Obydziński Inkaso.

Powierzając swoją sprawę współpracującym z nami prawnikom mogą mieć Państwo pewność, że zostanie ona poprowadzona zgodnie z najlepszymi regułami sztuki prawniczej. Współpraca z Klientami opiera się zawsze na zasadzie  No success, no fee (Nie ma wygranej, nie ma opłat), która stanowi gwarancję, że Klient nie ponosi żadnych kosztów aż do uzyskania korzystnego wyroku.

m_szkoda-na-pojezdzie

Szkody na pojeździe

Dzięki współpracy z kancelarią Klienci mogą uzyskać wyższe odszkodowanie (w sytuacji, gdy zostało ono zaniżone przez Ubezpieczyciela). W razie całkowitej odmowy wypłaty świadczenia, dążymy do jego uzyskania – także na drodze sądowej.

Czytaj więcej
m_odszkodowanie-wobrociegospodarczym

Odszkodowanie w obrocie gospodarczym

Usługa skierowana do przedsiębiorstw. Uzyskujemy odszkodowania straty wynikające z nierzetelności kontrahentów współpracujących z Klientami, nieterminowości realizacji zleceń, jak również wadliwości dostarczonego towaru.

Czytaj więcej
inkaso-pozostale-odszkodowania

Pozostałe odszkodowania na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowania z tytułu strat majątkowych, poniesionych przez osoby prywatne w wyniku działania sił wyższych lub osób trzecich. Dbamy o rzetelną wycenę szkody.

Czytaj więcej