Odszkodowania

Kancelaria Obydziński Inkaso w Krakowie zapewnia Państwu wsparcie w uzyskaniu godziwej sumy odszkodowania – takiej, która w pełni pokryje poniesioną stratę.

Zaawansowane, specjalistyczne metody dochodzenia roszczeń naszych Klientów przesądzają o wyjątkowej skuteczności działań Obydziński Inkaso.

Powierzając swoją sprawę współpracującym z nami prawnikom mogą mieć Państwo pewność, że zostanie ona poprowadzona zgodnie z najlepszymi regułami sztuki prawniczej. Współpraca z Klientami opiera się zawsze na zasadzie  No success, no fee(Nie ma wygranej, nie ma opłat), która stanowi gwarancję, że Klient nie ponosi żadnych kosztów aż do uzyskania korzystnego wyroku.


 

Odszkodowania na mieniu

Szkody na pojeździe / Straty w obrocie gospodarczym / Inne szkody majątkowe

CZYTAJ WIĘCEJ

Uzyskujemy dla Państwa godziwe odszkodowanie i udzielamy gwarancji skuteczności naszych działań.

Klienci zgłaszający się do kancelarii Obydziński Inkaso korzystają z gwarancji No success, no fee (Nie ma wygranej, nie ma opłat). Dzięki temu nie muszą ponosić żadnych kosztów aż do pomyślnego zakończenia procesu odszkodowawczego.

Specjaliści kancelarii działają szybko i efektywnie. Stosujemy bardzo wysoko zaawansowane procedury, rzadko spotykane na naszym rynku. Łączymy je z szeroką wiedzą o rzecznictwie w sprawach o odszkodowania.

To wszystko sprawia, że Klienci, którzy zaufali Obydziński Inkaso, uzyskują cel, na którym im zależy: odszkodowanie w godziwej wysokości, pokrywającej poniesione straty. Najczęściej prowadzimy sprawy związane z odszkodowaniami z tytułu OC, a w przypadku firm – z tytułu strat w obrocie gospodarczym.

Będziemy reprezentować Państwa w sprawie o każdy rodzaj odszkodowania majątkowego.

Zadzwoń już teraz: +48. 12-345-20-05


Odszkodowania na osobie

Błędy lekarskie / Wypadki komunikacyjne / Wypadki przy pracy / Uszczerbek na zdrowiu / Wypadki śmiertelne

CZYTAJ WIĘCEJ

Nawet 90% odszkodowań wypłacanych przez Ubezpieczycieli może być zaniżanych. Dlatego pomagamy osobom poszkodowanym w uzyskaniu wyższej sumy odszkodowania.

Usługa kancelarii Obydziński Inkaso skierowana jest przede wszystkim do tych osób, które poniosły szkodę w ciągu ostatnich trzech lat oraz ich rodzin. Mamy świadomość, że tego rodzaju odszkodowania mają szczególne znaczenie dla poszkodowanych – często są niezbędne do pokrycia kosztów leczenia, rehabilitacji, ale także zrekompensowania strat psychicznych. Pomagamy m.in. w uzyskaniu odszkodowania za błędy medyczne, pobyt w szpitalu, wypadki przy pracy czy wypadki komunikacyjne. 

Procesy odszkodowawcze przeprowadzamy według najbardziej wyspecjalizowanych procedur – skutecznych, ale niezmiernie rzadko spotykanych na naszym rynku. Ich zastosowanie wymaga bowiem szerokiej wiedzy i doświadczenia. Specjaliści z kancelarii Obydziński Inkaso dysponują odpowiednimi kwalifikacjami, by skutecznie uzyskiwać dla Państwa odszkodowania według tych właśnie metod.

Zapewniamy reprezentowanie Państwa we wszystkich rodzajach spraw, związanych z odszkodowaniami na osobie.

Zadzwoń już teraz: +48. 12-345-20-05