Obsługa prawna osób prywatnych

Klienci indywidualni uzyskają w kancelarii Obydziński Inkaso rzetelną i fachową pomoc w zakresie porad prawnych, sporządzania pism procesowych oraz przygotowania umów. Reprezentujemy Państwa także w postępowaniach prowadzonych przez organy administracji, sądy powszechne i administracyjne.

m_priv1

Prawo cywilne

W ramach usług z tego zakresu prowadzimy sprawy z zakresu roszczeń majątkowych i niemajątkowych czy też prawa rzeczowego.

Czytaj więcej

m_priv2

Prawo nieruchomości

Pomagamy w ustalenia prawa do nieruchomości, prowadzimy sprawy związane z kupnem i sprzedażą, sprawy wywłaszczeniowe, meldunkowe i inne.

Czytaj więcej
m_priv3

Prawo budowlane i inwestycyjne

Wspieramy Klientów w sprawach z zakresu prawa budowlanego, takich jak uzyskanie pozwolenia na budowę, nadzór budowlany, koncesje czy też nadzór prawny nad realizacją inwestycji.

Czytaj więcej
m_priv5

Prawo rodzinne

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego należą do zagadnień niezwykle delikatnych. Klienci Obydziński Inkaso cenią nie tylko skuteczność, ale także wyczucie i takt, jakim wykazują się nasi specjaliści.

Czytaj więcej

m_priv6

Prawo spadkowe

Kwestie dziedziczenia, spadków i darowizn bywają niezwykle złożone. Doświadczenie zespołu naszej kancelarii pozwala Państwu pewnie i skutecznie egzekwować swoje prawa w tej kwestii.

Czytaj więcej
m_priv7

Prawo pracy

Zapewniamy bardzo wysoką skuteczność w prowadzeniu spraw związanych z roszczeniami pracowników przeciwko pracodawcom.

Czytaj więcej
m_priv8

Prawo administracyjne

Reprezentujemy Klientów kancelarii Obydziński Inkaso we wszelkich postępowaniach przed organami administracji państwowej.

Czytaj więcej