Monitoring Należności

O potędze monitoringu należności doskonale wiedzą najwięksi rynkowi potentaci. To najbardziej ekonomiczne i jednocześnie najskuteczniejsze rozwiązanie, które motywuje klientów firmy do terminowego regulowania zobowiązań.

1_03

W Obydziński Inkaso stworzyliśmy systemy monitorowania należności zarówno dla dużych, jak i średnich oraz małych przedsiębiorstw. Wdrożenie odpowiednich działań to dla Państwa:

  • poprawa terminowości rozliczeń,
  • mniejsza liczba faktur przeterminowanych,
  • mniejsza liczba spraw kierowanych do windykacji.

Korzyści ze współpracy z nami

W ramach współpracy z Państwem wszelkie kwestie związane z monitoringiem należności realizuje w całości Obydziński Inkaso. W ten sposób uwolnione zostają zarówno zasoby czasowe, jak i finansowe, które dotychczas poświęcali Państwo na nadzorowanie płatności.

Zasadniczą częścią usługi jest nawiązanie i podtrzymanie kontaktu z każdym kontrahentem jeszcze przed upływem terminu płatności faktury. Odpowiednia forma i styl komunikacji (przede wszystkim przypomnienia mailowe, SMS-owe lub telefoniczne) sprawia, że odsetek osób dokonujących rozliczeń w terminie zdecydowanie wzrasta.

Dzięki efektywnym procedurom i automatycznym narzędziom gwarantujemy skrupulatną i pozbawioną błędów obsługę Państwa rozliczeń z kontrahentami.

W sprawie szczegółów oferty prosimy o kontakt z naszym biurem.